Newsletter | 11 juni 2026

Commerciële actie Beleggingen: uw aanbrengvergoeding x4 én Allianz betaalt de 2% premietaks

Van 30/3 t.e.m. 26/6/2026 neemt Allianz de 2% premietaks ten laste op alle stortingen vanaf 15.000 euro op contracten Allianz Invest for Life3A My Future, Allianz ActiveInvest en Allianz Xcellence.  En van 1/6 tot 30/6/2026 krijgt u 1% aanbrengvergoeding op deze producten én op Allianz Rendement+!
taksactie

Wij zijn zeer ambitieus dit jaar en willen samen met u verder groeien. Daarvoor zal u onder andere beroep kunnen doen op 7 nieuwe fondsen in Allianz Xcellence die inspelen op nieuwe opportuniteiten. 

En om u optimaal te ondersteunen in de huidige volatiele markten pakken we opnieuw uit met een taksactie die loopt van maandag 30 maart t.e.m. vrijdag 26 juni 2026. Zo doen uw klanten meteen 2% profijt op hun belegging bij Allianz!

Als extra verkoopsargument, kan u verwijzen naar de DECAVI Levensverzekeringstrofeeën 2025 waar de jury ons twee belangrijke prijzen heeft gegeven voor onze beleggingsverzekeringen:

  • Beste aanbod in de categorie “Tak 21: Invest”: Allianz Invest for Life3A My Future
  • Beste aanbod in de categorie “Tak 23: Retail”: Allianz Xcellence

Gebruik ons promomateriaal om de commerciële actie extra te promoten in uw kantoor! 

In dit artikel vindt u een overzicht van het promomateriaal voor Allianz Rendement+.

Van 1 t.e.m. 30 juni 2026 verviervoudigt uw aanbrengvergoeding op de deelnemende producten, van 0,25% naar 1%.

Deze actie is geldig op de producten: 

  • Allianz Rendement+
  • Allianz Invest for Life3A My Future 
  • Allianz ActiveInvest 
  • Allianz Xcellence

En van maandag 30 maart t.e.m. vrijdag 26 juni 2026 neemt Allianz de 2% premietaks ten laste op alle stortingen vanaf 15.000 euro op deze producten: 

  • Allianz Invest for Life3A My Future 
  • Allianz ActiveInvest 
  • Allianz Xcellence 

Goed om te weten

De taksactie is ook geldig op de Corporate producten (op naam van een rechtspersoon)! In dat geval betaalt de vennootschap tijdens de actie slechts 2,4% premietaks in plaats van 4,40%.  En de actie is ook geldig op de contracten die zijn overgezet van Prolink Life naar Allianz Life Portal!

Dit zijn de andere voorwaarden: 

  • Het totale bedrag moet in één keer gestort worden. 
  • Het gaat om een nieuw of bestaand contract. 
  • Vervroegde afsluiting van de actie is op elk moment mogelijk. 
  • De ontvangstdatum van de storting op onze rekening wordt in aanmerking genomen, na de aanvaarding van het volledige dossier. Beide data dienen voor de einddatum van de actie te liggen.

Hebt u nog vragen? Aarzel niet en contacteer uw accountmanager Leven! 

We wensen u alvast veel succes!